Sepet
Genel Toplam: 0,00 TL

Hakkımızda

2011 yılından bu yana başarının adı olmayı hedefliyoruz.

Nazar Tedarik, tedarik sektöründe müşterilerine kaliteli ürün ve hizmeti sunmayı ilke edinmiş Türkiye'nin lider firmaları arasında yer almayı hedef haline getirmiş tedarik firmasıdır.

 

Kuruluşunu 2011 yılında Tekirdağ Çorlu ilçesinde gerçekleştirdiğimiz Nazar Tedarik ve Reklam Hizmetleri Şti, deneyimli köklü bir firmadır. Kurucularının uzun yıllar Üretim ve Pazarlamadan edindikleri tecrübe doğrultusunda Müşterilerine Türkiye Geneli Gönderim ve Dağıtım hizmeti, Depolama Hizmeti, şehir içi taşımacılık Hizmeti ve Özel dağıtımlar kapsamında tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarını çözmeyi hedefleyerek ilk günki heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe sistemine ve personel kadrosuna yaptğı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir

 

Profesyonel
Çözümler üretiyoruz

 

9 yıldır Türkiye’nin lider tedarik firması olmak hedefi ile yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve ithalat-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.Müşterilerimizin sağlıklı yaşamları bizler için çok değerlidir.Bu neden ile yapmış olduğumuz çalışma neticesinde kurmuş olduğumuz www.kutbe.com e ticaret platformunu sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

 

Bizi tercih eden 
yüzlerce mutlu müşteriye sahibiz.

 

İşini bizelere emanet edip kaliteli hizmet almak isteyen yüzlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel ticaret çözümleri sunuyoruz.


Güçlü bir aileyiz

 

Çıktığımız bu yolda, bugün güçlü bir aileyiz! Nazar Tedarik olarak çıkmış olduğumuz yolda   bizden hizmet almak isteyen müşterilerimiz için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 

Yaşadığımız topluma
değer katmaya çalışıyoruz

 

Nazar Tedarik olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Geliştireceğimiz Projeler ile sektörde kadının gücünü artırmayı amaçlıyoruz. "ticarette ve E-ticarette engel yok" diyerek ticaret ve e-ticarette engelli bireylerin var olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kutbe.com
Destek ve İletişim Merkezinden satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet vermektedir.